Категорії

Виробники

Покупець може оплатити замовлення одним із наступних методів: 

1. Оплата готівкою при отриманні


Оплатити готівкою при отриманні можуть покупці, які вибрали наступні методи доставки:
Наша кур'єрська доставка (тільки Тернопіль)
Укрпоштою (в поштовому відділенні)
Новою Поштою (у представництві Нової Пошти (якщо доставка на склад), або кур'єрові Нової Пошти (якщо доставка до дверей)).

2. Переказ на банківський рахунок

Оплатити на карту Приватбанку покупець може у будь-якому відділенні Приватбанку, або скориставшись Терміналом Приватбанку, а також за допомогою системи Приват-24.

 

 

Доставка по Тернополю  здійснюється кур'єром.

Вартість доставки складає 15 грн.

При купівлі товару на суму, не менше 200 грн. - безкоштовна доставка по Тернополю!

 

Доставка по Україні здійснюється у випадку 100% передоплати (за винятком доставки накладним платежем) за рахунок покупця компаніями-перевізниками Автолюкс, Нова пошта, Ваш час , Ін тайм, Делівері.

Вартість доставки вираховується за тарифами компанії-перевізника.

Доставка оплачується покупцем при отриманні товару в офісі транспортної компанії.

 

Також можлива доставка Укрпоштою, в тому числі кур"єрська доставка. В такому випадку покупець оплачує доставку перед відправкою - разом з замовленим товаром. Вартість доставки обговорюється індивідуально. Можлива доставка накладним платежем.

 

Доставка по Україні при купівлі товару на суму, більшу 500 грн. (після врахування накопичувальної та інших знижок) - безкоштовна (крім кур"єрської доставки або доставки Склад-Двері)!

Послуга наложеного платежу оплачується Покупцем. 

 

 

У нашому магазині Ви можете замовити доставку на чужу адресу, або навіть на кілька різних адрес. 

Отже, якщо Ви хочете зробити комусь подарунок, то перед оформленням замовлення додайте адресу в своєму профілі (Мій Профіль>Мої адреси). 


Щодо оплати, то звісно Вам доведеться заплатити за кожну доставку. Оплату здійснює особа, яку Ви вкажете в графі "Адреса оплати" (як правило, там би мав бути той, хто робить подарунок). Спосіб оплати Ви теж вибираєте. На інші адреси ми доставляємо тільки після оплати (з того припущення, що ті, хто отримують подарунок - не платять за нього).

Якщо Ви проживаєте в Тернополі і хочете заплатити готівкою, то кур"єр має приїхати до Вас перед тим, як доставити Ваше замовлення на інші адреси, щоб Ви розрахувалися за замовлений товар. При цьому Ви додатково сплачуєте одну доставку - 10 грн. Якщо ви зробили замовлення на іншу тернопільську адресу на суму більше 150 грн. (для інших міст - більше 500 грн.), то ви оплачуєте лише 10 грн. за приїзд до вас. Якщо ж Ви хочете розрахуватися банківським переказом, тоді ви оплачуєте тільки доставку товару за звичайним тарифом.

 

З усіх питань, Ви можете зв'язатись з нами в будь-який час за допомогою форми зворотнього зв'язку (Контакти>Форма для швидкого зв'язку з нами), а також за наступними контактами:


електронна пошта manager@torba.te.ua

 
телефон 0981962621 - з 9 до 19 години у робочі дні 


ГоловнаГоловна

Торба  

(пусто)